Jsme tu, protože...

plán

… jsem v roce 2007 skočila marketingovou šipku do firem. Tahle disciplína mě chytla za srdce a mateřskou jsem využila k dostudování teorie marketingové komunikace na kurzech i na univerzitě. Rok 2012 jsem zasvětila vizi, že marketing se musí dělat pořádně od základů, ne nahodile, že to musím majitelům firem vysvětlit komplexně.  Pustila jsem do světa první koncept vlastní šablony marketingového plánu a založila IČO. Stále věřím, že ideální je mít marketing firem na starosti coby celek – být komodorem marketingu, který vede, koordinuje i realizuje. K tomu z kapitánského můstku najímá specialisty třeba na copywriting, tvorbu webu, grafiku.  Z toho jsem nikdy neslevila, i když občas nevyhnutelně udeří bouře a člověka zmáčí slaná vlna.

Z kapitánského můstku Malé marketingové operují

Jana Eckhardtová

na kapitánském můstku

Marketingová manažerka, vedoucí projektů, autorka návodů a šablon. Příležitostná školitelka, šiřitelka marketingového know-how. Ozvěte se jí, když nevíte kudy kam a potřebujete nabrat v marketingu správný kurz a vítr do byznysových plachet.

naši specialisté na zvláštní operace

Markéta Horváthová

manager marketing

Pravá ruka v koordinaci marketingových aktivit klientů.  Specialistka na social media jako je Facebook, Instagram a LinkedIn.

Michaela Vařeková

písmena a slova

Holka s kratičkou novinářskou minulostí, která od šedi redakční reality utekla k barvitějšímu řemeslu. Psaní ale zůstává věrná celoživotně.    

Silvia Poláková

Obchod na linkedin

Zdatná obchodnice na Linkedinu, která dokáže z profesní sítě vymáčknout i pár desítek schůzek za měsíc.  Vedení týmu LinkedIn koordinátorek.

Dominika Spáčilová

PPC, ADWORDS, SKLIK

Návrh, optimalizace a audit PPC kampaní. Příprava klíčových slov, reklamních textů, strategií cílení. Analýza a reporting výsledků kampaní. Neúnavná to žena.

Hana Nevrlá

marketingové realizace

Marketingová specialistka  pro internetový marketing a reklamu. Vede vaše marketingové projekty od A do Zet. 

Věra Jandová

Linkedin koordinátorka

Koordinátorka obchodních aktivit klientů na profesní síti LinkedIn.

Nikola Pavlasová

Linkedin Koordinátorka

Koordinátorka obchodních aktivit klientů na profesní síti LinkedIn.

Pavla Gultová

Linkedin akvizice

Koordinátorka akvizic na Linkedinu. Přesné cílení a trefa do černého. 

Hana Jamrozová

marketingové realizace

Naše milá markeťačka toho času na mateřské „dovolené“.

ONOFF studio

Weby a BTL

Stavba webů na wordpressu, korporátní identita a offline „píárové“ aktivity. www.onoffstudio.cz

Design Dílna

Kreativa a nápady

Rytci konceptů, brusiči nápadů. Operátoři grafických nástrojů. Zkušení dělníci vektorů a bitmap. Never tired. www.designdilna.cz

Wpj

e-shopy

Vývoj originální a funkčních e-shopů. Grafika. Kódování. Správa. www.wjp.cz 

Nejste si jisti? Svěřte se, kde vás tlačí bota.

Vybereme optimální řešení dlouhodobého marketingu a formu spolupráce, která vám přinese ovoce.

plán

marketingový

plán

Sestavení marketingového plánu – vaše strategie na 12 měsíců. Přesné zacílení, široký dosah, zásah do srdcí vašich zákazníků. Výběr správných komunikačních kanálů a obsahu. Správa a podrobný harmonogram aktivit. Návrh rozpočtu a monitoringu.

manažer

marketingový

manažer

Externí marketér pro realizaci vašich marketingových aktivit na tolik hodin v měsíci, kolik potřebujete. Zkušený tvůrce obsahu se znalostí komplexních marketingových nástrojů, monitoringu, analytiky. S praxí z malých a středních firem.

strategie

marketingové

minutky

5hodinová marketingová konzultace. Analýza vaší aktuální marketingové komunikace. Následný návrh a vedení při sestavení marketingové strategie a výběru vhodných nástrojů, forem obsahu. Plus instruktáž, praktické ovládnutí nástrojů.

školení

marketingová

školení

Tvorba marketingového plánu/strategie. Ovládnutí komunikačních kanálů a aplikací. Pro malé a středně velké firmy, pro podnikatele i majitele. Pro začínající marketéry a další odpovědné pracovníky v oblasti komunikace se zákazníky.