Mám děsnou radost. Do našeho portfolia začleňujeme nový typ obsahu a do týmu kolegyni Melindu, která se specializuje na filmovou tvorbu, má spoustu zkušeností a dokáže na kameru zachytit přesně to, co chtějí zákazníci o vás a vašich produktech/službách vědět.

Ano, hádáte správně – umíme už i videa! Všechny formáty obsahového marketingu tak máme v agentuře plně ve svých rukou. Jsme kompletní a jdeme do toho naplno. Společně s vámi samozřejmě.

vytvoříme úspěšné video, které bude mít lidem co říct

O co jde? Ne, nemám na mysli krásná brandová videa s poutavou infografikou, která se používají po léta pořád dokola. To je doména kreativců. Mluvím o atraktivním obsahu, který bude každý měsíc součástí třeba i vaší komunikační linky

Proč?

Videa totiž budou: 

 • každý měsíc stále nová,
 • informačně nabitá,
 • točená na profi technice,
 • na základě námi vytvořených a připravených scénářů,
 • s jednoduchou grafikou, hudbou či znělkou,
 • za cenu textových článků,
 • s využitím na sociální sítě a web.

Říká se, že fotografie vydá za tisíc slov. A co teprve video. To je v porovnání s ostatními formáty mnohem živější a zažívá v online světě svůj největší úspěch.

3 důvody, proč začít video marketing využívat

 1. pozornost
  Při procházení obsahu na sítích je naše pozornost neustále rozptýlena. Textové příspěvky nebo statické obrázky často nejsou schopny zaujmout náš mozek tak rychle jako video obsah. Video marketing vám umožňuje okamžitě zaujmout a udržet pozornost vašich zákazníků.
 2. emoce
  Největší silou videa je jeho schopnost přenášet emoce. Lidé se snadněji identifikují s obsahem, máte možnost lépe sdílet příběh vaší značky a prohloubit tak spojení mezi vámi a vašimi zákazníky.
 3. dosah
  Prostřednictvím videa je možné zasáhnout opravdu široké publikum a oproti jiným formám obsahu má větší potenciál se šířit virálně.

odhoďte obavy a pojďte do toho – společně to roztočíme

Pokud s obsahem začínáte, pochopitelně u vás mohou panovat obavy typu – to nezvládnu, jak to bude vypadat, co tam budu říkat? Od toho jsme tu ale my, abychom celý proces příprav i natáčení vzali pod svá křídla.

Co v rámci tvorby videa zařídíme společně?

 • navrhneme komunikační linku
 • získáme a odsouhlasíme témata
 • vytáhneme z vás informace
 • a nabriefujeme vás předpřipraveným scénářem

Co zajistíme my? 

 • vytvoříme scénáře
 • podle různých formátů natočíme za den 3 až 6 videí
 • vyfotíme zhruba 10 fotografií
 • střih, grafiku, hudbu a titulky zvládneme za jediný den

A na dva měsíce máme hotovo. Čistě a efektivně.

Kromě video obsahu získáte i profesionální fotografie pro příspěvky na LinkedIn a jiné sociální sítě. Takže dvě mouchy jednou ranou. Ideální, ne?

video tvorbu testujeme nejprve na sobě, ať přesně víme(te), do čeho jdete

V lednu zahajujeme pilotní projekt. Věřím, že se povede hned na poprvé. Od února se tak budete se mnou a Naďa Chaloupková potkávat i prostřednictví obrazu a zvuku. Trochu se bojím, ale jdu do toho! 

Pokud stále váháte ohledně začlenění video marketingu do vaší strategie, můžete zmeškat obrovskou příležitost. Naše služba tvorby videí vám může pomoci vytvořit atraktivní a účinný obsah, který osloví vaši cílovou skupinu a pomůže vám dosáhnout stanovených cílů.

Nečekejte a začněte využívat sílu videa ještě dnes.
Pro více info mrkněte na náš web nebo mi napište přímo do zprávy.

Jana Eckhardtová

16. 2. 2024

Logo Malá marketingová

Šablona marketingového plánu

Kompletní návod na tvorbu marketingové strategie pro váš byznys. Na celý rok, měsíc po měsíci. 7kroková šablona včetně pracovního manuálu a online návodů! Zvládněte na jedničku analýzu i praxi. Ne bez práce, zato za bezkonkurenční cenu.

další články z kategorie

(Spolu)práce na marketingové strategii se vyplácí Případová studie: funkční marketingová strategie v B2B - Že potřebujete pro B2B marketing konkrétní strategii, to asi víte. Jenže jak na ni? Jak ji sestavit vyhodnotit, poznat, jestli… přečíst článek
Jaké jsou poslední trendy v B2B marketingu? Trpělivost, vytrvalost a hledání cest. Jak má vypadat funkční B2B marketing a jaké jsou trendy? - B2B marketing je možná konzervativnější, to ale neznamená, že nehledá nové cesty. Jak na něj, abyste nechali konkurenci daleko za… přečíst článek
Píšeš dobře, píšeš rád/a? Přidej se k nám! - Potřebujeme copywritera. Někoho, kdo se nebojí pustit se po hlavě do psaní textů o všem (ne)možném.  přečíst článek
Věčný souboj marketérů a obchodníků. Vztah marketéra a obchodníka: Jak na spolupráci a jak to určitě nedělat - Marketéři a obchodníci spolu často bojují, ačkoliv jsou na jedné lodi. Nesvědčí to nikomu. Jak tyto vztahy narovnat a prospět… přečíst článek

Nejste si jisti? Svěřte se, kde vás tlačí bota.

Vybereme optimální řešení dlouhodobého marketingu a formu spolupráce, která vám přinese ovoce.

Nestačí? Chcete víc?

plán

marketingový

plán

Sestavení marketingového plánu – strategie na rok. Výpočet potenciálu trhu, přesné zacílení. Výběr efektivních komunikačních kanálů a plánování obsahu. Podrobný harmonogram aktivit a jejich správa. Návrh rozpočtu a monitoringu. Pěkně měsíc po měsíci.

 

manažer

marketingový

manažer

Externí marketingový manažer pro řízení a realizaci online marketingu i offline aktivit. S letitými zkušenostmi s tvorbou marketingových strategií a realizací marketingových kampaní. K pronájmu na 20, 40 i více hodin v měsíci.  Zaplatíte odpracovaný čas, získáte know-how celého týmu specialistů a projekt manažera.

strategie

marketing pro

B2B firmy

Tvorba marketingové strategie a realizace marketingových aktivit pro B2B sektor malých a středních firem. Orientovaný na jasné cíle a výsledky. Pro domácí trh i zahraničí. S externí marketingovým manažerem pro řízení a specialisty pro realizaci online i offline aktivit.

 

 

školení

Obchod(ování) na

LinkedIn

LinkedIn je bez debat každodenním nástrojem obchodníka. Od získávání zcela nových, ale pečlivě vybraných kontaktů, přes budování povědomí o produktu/službě, tvorbu vztahu až po získávání zakázek. S LinkedInem a jeho funkcemi každý měsíc získáme přes 150 vybraných spojení a více než desítku „teplých“ dotazů k tomu.