Vše, co chcete vědět o Mallu aneb jak připravit podnikání na Vánoce

Možná se to teď nezdá, ale vánoční sezóna už je za rohem a vy dobře víte, že to znamená jediné – pořádný frmol a hodně objednávek. Jenže ani špičkový produkt se sám neprodá. Jak se na vánoční sezónu nejlépe připravit? Expandujte s e-shopem na největší české internetové tržiště – na MALL.cz

Ten patří stabilně mezi nejoblíbenější integrace (propojení) e-shopů klientů BaseLinker. Proč? Kolik času propojení e-shopu s Mallem zabere? A kolik to bude stát? Alespoň na tu poslední otázku vám můžeme odpovědět hned – první 3 měsíce nebudete platit žádné paušální poplatky a ještě dostanete něco navíc.

A o tom dalším jsme mluvili na webináři, který byl tentokrát s těmi nejpovolanějšími – s lidmi z Mall Group.

 

Posuňte své podnikání o level výš

  • Krátce jsme představili Mall Partner platformu.
  • Podívali jsme se na statistiky, aktuální strategie a plány do budoucna.
  • Řekli jsme si, kolik času zabere onboarding process (tedy to, jak rychle můžete začít na Mallu prodávat).
  • Ukázali jsme vám, kolik času a administrativy vám ušetří automatizace pomocí BaseLinkeru (víc ke čtení o integraci s Mallem).
  • Nechyběly ani use cases a zkušenosti z praxe.

S kým?

  • Kateřina Peštuková, Head of Sales Marketplace, která se MALLu stará o rozvoj marketplace.
  • Tadeáš Kubů, Integration Team Leader for Marketplace.
  • Platformu na propojení e-shopu s Mall a Allegro představil výkonný ředitel společnosti BaseLinker Radek Klouda.

Něco navíc

Dočetli jste až sem? Tak to už asi víte (třeba z minulého webináře), že obvykle přijdeme i s nějakou akcí. Protože je Mall.cz tak oblíbený, připravili jsme si v BaseLinkeru skvělou nabídku – prodej přes tento marketplace máte po dobu 3 měsíců bez fixních měsíčních poplatků a úvodní workshop s Mall.cz máte zdarma.

 

Webinář máme zdárně za sebou, pokud se chcete podívat na záznam,
klikněte na tlačítko níže

Záznam webináře

 

Šablona marketingového plánu

Kompletní návod na tvorbu marketingové strategie pro váš byznys. Na celý rok, měsíc po měsíci. 7kroková šablona včetně pracovního manuálu a online návodů! Zvládněte na jedničku analýzu i praxi. Ne bez práce, zato za bezkonkurenční cenu.

další webináře

Nejste si jisti? Svěřte se, kde vás tlačí bota.

Vybereme optimální řešení dlouhodobého marketingu a formu spolupráce, která vám přinese ovoce.

Nestačí? Chcete víc?

plán

marketingový

plán

Sestavení marketingového plánu – strategie na rok. Výpočet potenciálu trhu, přesné zacílení. Výběr efektivních komunikačních kanálů a plánování obsahu. Podrobný harmonogram aktivit a jejich správa. Návrh rozpočtu a monitoringu. Pěkně měsíc po měsíci.

 

manažer

marketingový

manažer

Externí marketingový manažer pro řízení a realizaci online marketingu i offline aktivit. S letitými zkušenostmi s tvorbou marketingových strategií a realizací marketingových kampaní. K pronájmu na 20, 40 i více hodin v měsíci.  Zaplatíte odpracovaný čas, získáte know-how celého týmu specialistů a projekt manažera.

strategie

marketing pro

B2B firmy

Tvorba marketingové strategie a realizace marketingových aktivit pro B2B sektor malých a středních firem. Orientovaný na jasné cíle a výsledky. Pro domácí trh i zahraničí. S externí marketingovým manažerem pro řízení a specialisty pro realizaci online i offline aktivit.

 

 

školení

Obchod(ování) na

LinkedIn

LinkedIn je bez debat každodenním nástrojem obchodníka. Od získávání zcela nových, ale pečlivě vybraných kontaktů, přes budování povědomí o produktu/službě, tvorbu vztahu až po získávání zakázek. S LinkedInem a jeho funkcemi každý měsíc získáme přes 150 vybraných spojení a více než desítku „teplých“ dotazů k tomu.