Prý nejsou lidi … Já si troufám nesouhlasit. Myslím si, že jenom prostě nechtějí pracovat pro vás. Skvělé firmy kolem mě totiž výborné lidi mají a staví na nich. Málokdy jsem od nich navíc slyšela, že mají málo kandidátů. A dostatek kvalitních uchazečů, kteří doslova prahnou po tom, být součástí firmy, je snem všech personalistů. Nebo ne?

HR rétorika těchto úspěšných firem je ale naprosto odlišná od jednorázových náborových akcí typu:

  • chybí nám manager,
  • potřebujeme obchodníka,
  • skončil nám technolog.
  • hodil by se ještě jeden nákupčí.

Naopak.

Firmy, které nemají s kandidáty problém, trpělivě budují svou zaměstnaneckou image. Dobře ví a sází na to, že špičkoví lidé si vybírají sami. Přijdou jedině tehdy, když jim ukážete, že to stojí za to.

efektivní nábor zaměstnanců má jasná pravidla, která známe

Být HR brandem ve svém oboru je obrovská výhoda. S „ačkovými“ lidmi se prostě roste samo. 

Chcete i vy patřit mezi ty, kteří o šikovné ruce nemají nouzi?
Chcete podchytit nábor nových zaměstnanců komplexně a na všech vhodných online kanálech?
Chcete místo dalšího neúspěšného výběrového řízení raději v kanceláři vítat nové tváře?

3x ANO? Ozvěte se nám.

Nově totiž můžete aktivní nábor a dlouhodobou HR komunikaci na střední a vyšší pozice „hodit“ na nás. Pro naše dlouhodobé klienty jsme tuto službu běžně vykonávali, ale v oficiální nabídce našich služeb dosud chyběla. Proto jsme tuto naši občasnou službu proměnili na službu zcela standardní. Pro všechny, kteří chtějí věci dělat tak, jak se má a sklízet zasloužené ovoce.

Nábor a HR marketing >>>

HR marketing na klíč – kde, jak a co vás čeká

Zaměřujeme se především na obsazení pozic středního a vyššího managementu. Ať už jde o obory administrativní, obchodní, výrobní či technické, víme, jak správnou skupinu oslovit.

Využíváme k tomu Linkedin, Facebook, Instagram, TikTok, YouTube i váš web. Tohle všechno jsou TA místa, kde soutěžíte o schopné zaměstnance. A tohle všechno samozřejmě budeme mít taky v merku. Celý náborový proces vám ušijeme na míru a za pomoci pečlivě vybraných aktivit, které mají pro vaši firmu smysl, dojdeme k cíli. 

s čím vším vám pomůžeme?

  • aktivní nábor
  • HR marketing
  • HR marketingový plán

Přestaňte přemýšlet, jak přilákat schopné lidi.
Začněte je oslovovat tím správným způsobem a nechte starosti s HR marketingem na nás.

 

Jana Eckhardtová

8. 2. 2024

Logo Malá marketingová

Šablona marketingového plánu

Kompletní návod na tvorbu marketingové strategie pro váš byznys. Na celý rok, měsíc po měsíci. 7kroková šablona včetně pracovního manuálu a online návodů! Zvládněte na jedničku analýzu i praxi. Ne bez práce, zato za bezkonkurenční cenu.

další články z kategorie

Píšeš dobře, píšeš rád/a? Přidej se k nám! - Potřebujeme copywritera. Někoho, kdo se nebojí pustit se po hlavě do psaní textů o všem (ne)možném.  přečíst článek
marketingový plán firmy Marketingový plán firmy krok #1 – tvorba potenciálu - Ztraceni v marketingovém bludišti? Najděte s námi cestu ven! Krok #1 pro tvorbu marketingového plánu firmy – naučit se vypočítat… přečíst článek
Všechno zlé je k něčemu dobré – rozšiřujeme marketingové služby - Když organika, PPC, copywriting a LinkedIn nestačí, je potřeba přijít s něčím novým. Jaké nové marketingové služby v roce 2024… přečíst článek
Lidé v telemarketingové agentuře při práci Telemarketing jako funkční část marketingového mixu? Vyzkoušeli jsme na vlastní kůži - Rozšiřujete váš B2B marketingový mix o telemarketing a nejste si jistí, zda to zabere? Podívejte se na naši zkušenost. přečíst článek

Nejste si jisti? Svěřte se, kde vás tlačí bota.

Vybereme optimální řešení dlouhodobého marketingu a formu spolupráce, která vám přinese ovoce.

Nestačí? Chcete víc?

plán

marketingový

plán

Sestavení marketingového plánu – strategie na rok. Výpočet potenciálu trhu, přesné zacílení. Výběr efektivních komunikačních kanálů a plánování obsahu. Podrobný harmonogram aktivit a jejich správa. Návrh rozpočtu a monitoringu. Pěkně měsíc po měsíci.

 

manažer

marketingový

manažer

Externí marketingový manažer pro řízení a realizaci online marketingu i offline aktivit. S letitými zkušenostmi s tvorbou marketingových strategií a realizací marketingových kampaní. K pronájmu na 20, 40 i více hodin v měsíci.  Zaplatíte odpracovaný čas, získáte know-how celého týmu specialistů a projekt manažera.

strategie

marketing pro

B2B firmy

Tvorba marketingové strategie a realizace marketingových aktivit pro B2B sektor malých a středních firem. Orientovaný na jasné cíle a výsledky. Pro domácí trh i zahraničí. S externí marketingovým manažerem pro řízení a specialisty pro realizaci online i offline aktivit.

 

 

školení

Obchod(ování) na

LinkedIn

LinkedIn je bez debat každodenním nástrojem obchodníka. Od získávání zcela nových, ale pečlivě vybraných kontaktů, přes budování povědomí o produktu/službě, tvorbu vztahu až po získávání zakázek. S LinkedInem a jeho funkcemi každý měsíc získáme přes 150 vybraných spojení a více než desítku „teplých“ dotazů k tomu.