Podle statistik obchodníkům za poslední rok klesly tržby o 30–40 %. A to je hodně. Jedním z osvědčených způsobů, jak propad tržeb vykompenzovat, je expanze na domácí a zahraniční tržiště a srovnávače. Jenže s prodejem na marketplacech se pojí i spousta otázek: kolik mě to bude stát času, peněz a práce? Které jsou pro mě vhodné? A co všechna ta pravidla? Kdo mě na tržiště připojí, přeloží produkty a zalistuje? A co přeprava, fakturace a sklady?

 

Nebojte se, všechno jsme to probrali na webináři

Záznam webináře včetně bonusů najdete 👉

 

Pozor! V rámci webináře zazněl promo kód, se kterým si plnou verzi BaseLinker budete moct vyzkoušet na měsíc zdarma. Pro nově založené účty máme pár dalších výhod:

  1. Mall – listing gratis (CZ a SK) 
  2. Emag.ro – listing a překlady gratis 
  3. Kaufland.de – 3 měsíce bez poplatku (ušetřeno 39,95 EUR bez DPH x 3) 
  4. Hodina poradenství od CES gratis

O čem to bylo? O BaseLinkeru a marketplaces

  • Představili jsme BaseLinker. Dozvěděli jste se, jaké problémy řeší, co umí, jaké má výhody (a proč u nás v současné době prostě nemá konkurenci).
  • Kde systém konkrétně využijete a jak.
  • Nechyběla krátká ukázka uživatelského rozhraní na demo verzi na typickém use casu.
  • Co všechno pro vás můžeme udělat v rámci podpůrných služeb (stačí totiž jen říct a provedeme vás onboardingem na marketplace nebo mrkneme na administrativu).
  • Nakonec byl prostor pro vaše dotazy.

Kdo vás webinářem provedl?

Radek Klouda – generální ředitel BaseLinker pro Českou republiku a Slovensko.

Lubomír Petráš spoluzakladatel a provozní ředitel Czech Export Services, který pomáhá klientům se založením účtu na BaseLinker a implementací řešení na klíč.

Šablona marketingového plánu

Kompletní návod na tvorbu marketingové strategie pro váš byznys. Na celý rok, měsíc po měsíci. 7kroková šablona včetně pracovního manuálu a online návodů! Zvládněte na jedničku analýzu i praxi. Ne bez práce, zato za bezkonkurenční cenu.

další webináře

Nejste si jisti? Svěřte se, kde vás tlačí bota.

Vybereme optimální řešení dlouhodobého marketingu a formu spolupráce, která vám přinese ovoce.

Nestačí? Chcete víc?

plán

marketingový

plán

Sestavení marketingového plánu – strategie na rok. Výpočet potenciálu trhu, přesné zacílení. Výběr efektivních komunikačních kanálů a plánování obsahu. Podrobný harmonogram aktivit a jejich správa. Návrh rozpočtu a monitoringu. Pěkně měsíc po měsíci.

 

manažer

marketingový

manažer

Externí marketingový manažer pro řízení a realizaci online marketingu i offline aktivit. S letitými zkušenostmi s tvorbou marketingových strategií a realizací marketingových kampaní. K pronájmu na 20, 40 i více hodin v měsíci.  Zaplatíte odpracovaný čas, získáte know-how celého týmu specialistů a projekt manažera.

strategie

marketing pro

B2B firmy

Tvorba marketingové strategie a realizace marketingových aktivit pro B2B sektor malých a středních firem. Orientovaný na jasné cíle a výsledky. Pro domácí trh i zahraničí. S externí marketingovým manažerem pro řízení a specialisty pro realizaci online i offline aktivit.

 

 

školení

Obchod(ování) na

LinkedIn

LinkedIn je bez debat každodenním nástrojem obchodníka. Od získávání zcela nových, ale pečlivě vybraných kontaktů, přes budování povědomí o produktu/službě, tvorbu vztahu až po získávání zakázek. S LinkedInem a jeho funkcemi každý měsíc získáme přes 150 vybraných spojení a více než desítku „teplých“ dotazů k tomu.