Podle statistik obchodníkům za poslední rok klesly tržby o 30–40 %. A to je hodně. Jedním z osvědčených způsobů, jak propad tržeb vykompenzovat, je expanze na domácí a zahraniční tržiště a srovnávače. Jenže s prodejem na marketplacech se pojí i spousta otázek: kolik mě to bude stát času, peněz a práce? Které jsou pro mě vhodné? A co všechna ta pravidla? Kdo mě na tržiště připojí, přeloží produkty a zalistuje? A co přeprava, fakturace a sklady?

 

Nebojte se, všechno jsme to probrali na webináři

Záznam webináře včetně bonusů najdete 👉

 

Pozor! V rámci webináře zazněl promo kód, se kterým si plnou verzi BaseLinker budete moct vyzkoušet na měsíc zdarma. Pro nově založené účty máme pár dalších výhod:

  1. Mall – listing gratis (CZ a SK) 
  2. Emag.ro – listing a překlady gratis 
  3. Kaufland.de – 3 měsíce bez poplatku (ušetřeno 39,95 EUR bez DPH x 3) 
  4. Hodina poradenství od CES gratis

O čem to bylo? O BaseLinkeru a marketplaces

  • Představili jsme BaseLinker. Dozvěděli jste se, jaké problémy řeší, co umí, jaké má výhody (a proč u nás v současné době prostě nemá konkurenci).
  • Kde systém konkrétně využijete a jak.
  • Nechyběla krátká ukázka uživatelského rozhraní na demo verzi na typickém use casu.
  • Co všechno pro vás můžeme udělat v rámci podpůrných služeb (stačí totiž jen říct a provedeme vás onboardingem na marketplace nebo mrkneme na administrativu).
  • Nakonec byl prostor pro vaše dotazy.

Kdo vás webinářem provedl?

Radek Klouda – generální ředitel BaseLinker pro Českou republiku a Slovensko.

Lubomír Petráš spoluzakladatel a provozní ředitel Czech Export Services, který pomáhá klientům se založením účtu na BaseLinker a implementací řešení na klíč.

Šablona marketingového plánu

Kompletní návod na tvorbu marketingové strategie pro váš byznys. Na celý rok, měsíc po měsíci. 7kroková šablona včetně pracovního manuálu a online návodů! Zvládněte na jedničku analýzu i praxi. Ne bez práce, zato za bezkonkurenční cenu.

další školení

Nejste si jisti? Svěřte se, kde vás tlačí bota.

Vybereme optimální řešení dlouhodobého marketingu a formu spolupráce, která vám přinese ovoce.

Nestačí? Chcete víc?

plán

marketingový

plán

Sestavení marketingového plánu – vaše strategie na 12 měsíců. Přesné zacílení, široký dosah, zásah do srdcí vašich zákazníků. Výběr správných komunikačních kanálů a obsahu. Správa a podrobný harmonogram aktivit. Návrh rozpočtu a monitoringu.

manažer

marketingový

manažer

Externí marketér pro realizaci vašich marketingových aktivit na tolik hodin v měsíci, kolik potřebujete. Zkušený tvůrce obsahu se znalostí komplexních marketingových nástrojů, monitoringu, analytiky. S praxí z malých a středních firem.

strategie

marketingové

minutky

5hodinová marketingová konzultace. Analýza vaší aktuální marketingové komunikace. Následný návrh a vedení při sestavení marketingové strategie a výběru vhodných nástrojů, forem obsahu. Plus instruktáž, praktické ovládnutí nástrojů.

školení

marketingová

školení

Tvorba marketingového plánu/strategie. Ovládnutí komunikačních kanálů a aplikací. Pro malé a středně velké firmy, pro podnikatele i majitele. Pro začínající marketéry a další odpovědné pracovníky v oblasti komunikace se zákazníky.